20-03-2025
Ryan Jue versterkt sinds oktober alweer ons team als projectmanager. Met ruim 35 jaar ervaring in de installatietechniek en een achtergrond in seriematige woningbouw, levert hij een belangrijke bijdrage. Mooi moment om hem aan het woord te laten over zijn werk, ambities én vrijetijdsbesteding!
Ryan kan zich volledig vinden in onze slogan ‘Altijd in ontwikkeling’!
Functie
Ryan: “Als projectmanager ben ik verantwoordelijk voor de aansturing van projecten, voornamelijk vanuit ons kantoor in Hardinxveld-Giessendam. Ik begeleid het team bij de uitvoering van grote woningbouwprojecten, zoals nu bij de realisatie van 780 woningen in Leiden. Mijn werkzaamheden bestaan uit de engineering, het aansturen van modelleurs, werkvoorbereiders én uitvoerders. Het is mijn taak om te zorgen dat alles soepel verloopt, van ontwerp tot oplevering.”
Ervaring
“Mijn carrière begon op mijn zestiende, als loodgieter bij een grote woningbouwinstallateur in Rotterdam”, vervolgt hij. “Door de jaren heen heb ik verschillende functies vervuld: van monteur en voorman, tot werkvoorbereider en projectmanager. Ik heb altijd veel affiniteit gehad met seriematige woningbouw en heb meegewerkt aan een aantal grote hoogbouw projecten. Met name in de regio Rotterdam. Mijn ervaring varieert van het fysieke werk op de bouw, tot het strategische en organisatorische aspect van projectmanagement.”
Structuur
Ryan: “Na mijn vorige baan had ik behoefte aan een organisatie met een stevige structuur en goede ondersteuning. Hier vond ik die combinatie. De werkwijze en seriematige woningbouwprojecten sluiten helemaal aan bij mijn kennis en ervaring. Daarnaast kende ik via mijn netwerk al enkele collega’s en hoorde positieve verhalen over de organisatie. De klik die ik voelde in de gesprekken, deed de rest!”
Ontwikkelen
De open bedrijfscultuur en de innovatieve instelling vielen Ryan direct op. “Van Hoften Installatietechniek is ‘altijd in ontwikkeling’ en ze zoeken voortdurend naar manieren om processen efficiënter te maken. Bijvoorbeeld met de prefab-oplossingen, de digitale showroom ‘Uw Huis Uw Wensen’ en de Boris app. Door de combinatie van innovatie en seriematige woningbouw is het een vooruitstrevende organisatie. En wat ook heel belangrijk is: de samenwerking met collega’s is prettig en ik voel mij hier op mijn plek.”
Ambitie
Ryan: “Ik wil graag bijdragen aan de optimalisatie van processen. Als nieuw gezicht breng ik een frisse blik en zie ik kansen die de organisatie verder kunnen structureren. Daarnaast wil ik meewerken aan de uitbreiding van grootschalige seriematige woningbouwprojecten. Met mijn ervaring met hoogbouwprojecten kan ik daar een mooie rol in spelen.”
Reizen
Ryan is 53 jaar oud en woont in Nieuwerkerk aan den IJssel. “Ik ben graag op pad: weekendjes weg met de caravan in Nederland of vakanties binnen Europa vind ik heerlijk. Ik hou van kamperen en het buitenleven. Daarnaast reis ik af en toe naar China, waar mijn vrouw vandaan komt. Reizen genieten wij ook erg van!”
Ryan heeft snel zijn draai bij ons gevonden. “De werksfeer is prettig, er staat een sterke organisatie en er is ruimte om mee te denken. Ik zie mezelf hier nog lang werken en kijk uit naar de mooie projecten die we gaan maken!”
Van harte welkom bij Van Hoften Installatietechniek, Ryan! Wil jij ook deel uitmaken van ‘Team Van Hoften’? Bekijk dan onze vacatures.